Opublikowano Dodaj komentarz

Wyślemy Twoje zamówienie taniej – rozpoczęliśmy współpracę z apaczka.pl

wszystko jasne i apaczka tańsza wysyłka

Bardzo miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą apaczka.pl by alsendo. Oznacza to, że wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie on-line zostaną zrealizowane przez w/w serwis.

Dlaczego apaczka.pl?

Apaczka.pl to sprawdzony partner w zakresie procesów wysyłkowych, który oferuje szeroki zakres usług kurierskich, a także związanych z nimi rozwiązań technologicznych. Funkcjonują na rynku od 2009 roku i mogą się pochwalić wieloma intratnymi współpracami, a za pośrednictwem ich portalu realizowane średnio 2,5 mln przesyłek rocznie!

Ten ruch ułatwi nam wiele procesów logistycznych związanych z wysyłką, a przede wszystkim pozwoli nam zaoferować Wam transport naszych produktów o wiele taniej.

InPost, DHL, OrlenPaczka

Dodatkowo, rozszerzamy nasze sposoby dostawy o Kuriera DHL oraz Orlen Paczkę. Oczywiście na naszej platformie pozostaje możliwość wysyłki przez Kuriera InPost oraz Paczkomaty InPost.

Warto zaznaczyć, że wprowadzamy również darmową dostawę dla zamówień powyżej 299 zł, która będzie realizowana za pośrednictwem Orlen Paczki. Po dokładne informacji w temacie dostaw (m.in. cennik) zapraszamy tutaj: płatność i wysyłka.

wszystko-jasne.com & apaczka.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy podzielić się z Wami informacją na temat naszej współpracy z apaczka.pl – nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Was do zamawiania produktów na wszystko-jasne.com i korzystania z usług oferowanych przez naszego nowego partnera (InPost, DHL lub OrlenPaczka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *