Nowoczesne naświetlacze i lampy LED

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wydajne, nowoczesne oraz tanie lampy i naświetlacze LED

Witaj w kategorii z lampami i naświetlaczami LED! Starannie selekcjonujemy nasze lampy i oferujemy tylko te, które korzystają z nowoczesnych technologii i cechują się wysoką energooszczędnością. Zapewniamy, że nasze lampy i naświetlacze spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lampy LED – niski pobór, wysoka wydajność, długa żywotność

Pobór prądu w naszych lampach jest naprawdę niski, co jest szczególnie ważne przy rosnących rachunkach za prąd. Przez wzgląd na to można śmiało stwierdzić, że oferowane przez nas naświetlacze będą ratunkiem dla Twojej kieszeni. Zaznaczamy, jednak że niższy pobór mocy w naszych lampach nie oznacza tego, że będą one świecić słabiej – proponowane naświetlacz są niesamowicie wydajne (nawet 80LM na 1W). Z lampami wyposażonymi w nowoczesne LEDy wiąże się jeszcze jedna istotna cecha – nasze naświetlacze mają bardzo długą żywotność (od 25 000 do nawet 100 000 godzin świecenia).

Naświetlacze LED idealną alternatywną dla tradycyjnych halogenów

W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne lampy LED, które będą świetnymi zamiennikami dla przestarzałych halogenów. Warto podkreślić, że w naszych energooszczędnych lampach LED wyeliminowany został niekomfortowy dla oczu efekt tzw. migotania. Oprócz tego nasze naświetlacze nie emitują, szkodliwego dla ludzkiego wzroku i skóry, promieniowania UV (ultrafioletowego) charakterystycznego dla klasycznych świetlówek i halogenów.

Wyłączaj i wyłączaj nasze naświetlacze LED kiedy chcesz

Kolejnym atutem naszych lamp LED jest krótki czas oczekiwania na pełne rozświetlenie się (<1 s), więc niemalże od razu możemy cieszyć się z pełnych możliwości jakie oferuje dany naświetlacz. Ponadto częste włączanie i wyłączanie nie zmniejsza żywotności oferowanych naświetlaczy, przez co można je stosować w miejscach gdzie często na krótko zapala się światło.

Rozświetl dowolny obszar wewnątrz i na zewnątrz naszymi lampami LED

Potrzebujesz oświetlenia do przydomowego garażu lub warsztatu? Prowadzisz halę produkcyjną? Chcesz oświetlić swój ogród lub działkę? To nie ma znaczenia, w naszym sklepie znajdziesz naświetlacze i lampy LED, które sprawdzą się w różnorakich sytuacjach.

Wysoka funkcjonalność, wydajność i energooszczędność to nie wszystko! Nasze lampy LED wyróżnia również nowoczesny, niebanalny wygląd. Ich niepodważalną zaletą jest to, że prezentują się bardzo dobrze nawet wtedy kiedy nie są włączone, a z tego względu będą dobrym uzupełnieniem wielu aranżacji, czy to wewnątrz czy na zewnątrz.

Którą lampę LED wybrać?

Głównym kryterium jakim warto się kierować przy wyborze naświetlaczy LED jest to, do czego będą wykorzystywane dane lampy. Zupełnie inny naświetlacz będzie przydatny w sytuacji, gdy trzeba efektownie oświetlić ogród, a inny kiedy szukasz oświetlenia do swojej pracowni. W pierwszym wypadku warto wybrać naświetlacz z czujnikiem ruchu, który delikatnie doświetli część działki, w drugiej sytuacji warto zdecydować się na przenośny reflektor, który będzie można ustawić w dowolnym miejscu. Bez względu na to, jakiej lampy szukasz, odpowiedni model znajdziesz w naszym sklepie.

Nie przepłacaj i kupuj naświetlacze i lampy na wszystko jasne – warto