Mocne lampy i naświetlacze LED w niskich cenach

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Oferta niedrogich lamp LED na wszystko-jasne.com 

Witaj w kategorii z lampami i naświetlaczami LED!

Odkryj szeroką ofertę energooszczędnych lamp LED w niskich cenach! Wysoka jakość, długa żywotność i nowoczesny design w naświetlaczach od wszystko-jasne.com!

Dlaczego warto wybrać naświetlacze od wszystko-jasne.com?

  • Niskie zużycie energii: zaoszczędź pieniądze na rachunkach za prąd dzięki energooszczędnym lampom LED. Pobierają one do 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła
  • Wysoka wydajność: lampy LED zapewniają jasne, wyraźne światło o dużej żywotności – nawet do 100 000 godzin świecenia!
  • Ekologiczne rozwiązanie: naświetlacze LED nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak rtęć, i są w 100% nadające się do recyklingu.
  • Szeroki wybór zastosowań: lampy LED do domu, ogrodu, biura, hali produkcyjnej i wielu innych miejsc.
  • Nowoczesny design: oferowane źródła światła są nie tylko funkcjonalne, ale też stylowe i stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.

Lampy LED – niski pobór, wysoka wydajność, długa żywotność

Pobór prądu w oferowanych lampach jest naprawdę niski, co jest szczególnie ważne przy rosnących rachunkach za prąd. Przez wzgląd na to można śmiało stwierdzić, że oferowane naświetlacze będą ratunkiem dla Twojej kieszeni.

Niższy pobór mocy w lampach LED nie oznacza tego, że będą one świecić słabiej – proponowane naświetlacz są bardzo wydajne (nawet 80LM na 1W), jak np.: pionierska lampa LED COB 200W – która znajduje się pod tym odnośnikiem.

Naświetlacze LED idealną alternatywną dla tradycyjnych halogenów

Na wszystko-jasne.com możesz zamówić nowoczesne lampy LED, które będą świetnymi zamiennikami dla przestarzałych halogenów. Warto podkreślić, że w oferowanych, energooszczędnych lampach LED wyeliminowany został niekomfortowy dla oczu efekt tzw. migotania. Oprócz tego naświetlacze LED nie emitują, szkodliwego dla ludzkiego wzroku i skóry, promieniowania UV (ultrafioletowego) charakterystycznego dla klasycznych świetlówek i halogenów.

wydajne naświetlacze i lampy

Rozświetl dowolny obszar wewnątrz i na zewnątrz naszymi lampami LED

Potrzebujesz oświetlenia do przydomowego garażu lub warsztatu? Prowadzisz halę produkcyjną? Chcesz oświetlić swój ogród lub działkę? To nie ma znaczenia, w naszym sklepie znajdziesz naświetlacze i lampy LED, które sprawdzą się w różnorakich sytuacjach.

Sklep wszystko-jasne.com to szeroki wybór naświetlaczy LED o różnym zastosowaniu i zasilaniu. Znajdziesz tu naświetlacze:

  • Na 230V: Idealne do oświetlenia domu, ogrodu, garażu, warsztatu i innych miejsc zasilanych z sieci elektrycznej. Dostępne w różnych mocach i kształtach, z czujnikiem ruchu lub bez.
  • Na 12V: Idealne do zastosowań mobilnych, takich jak kampery, łodzie, quady i inne pojazdy. Dostępne w różnych mocach i z różnymi rodzajami mocowań.
  • Ładowane solarne: Idealne do miejsc bez dostępu do sieci elektrycznej, takich jak działki rekreacyjne, ogrody i tarasy. Nie wymagają podłączenia do prądu, ładują się energią słoneczną.

Wysoka funkcjonalność, wydajność i energooszczędność to nie wszystko! Nasze lampy LED wyróżnia również nowoczesny, niebanalny wygląd. Ich niepodważalną zaletą jest to, że prezentują się bardzo dobrze nawet wtedy kiedy nie są włączone, a z tego względu będą dobrym uzupełnieniem wielu aranżacji, czy to wewnątrz czy na zewnątrz.

Nie przepłacaj i kupuj naświetlacze i lampy na wszystko-jasne.com – warto