Opublikowano Dodaj komentarz

Już otwarte – zapraszamy!

jesteśmy otwarci - zapraszamy do zakupów

Jesteśmy podekscytowani i jednocześnie bardzo zadowoleni, że wreszcie możemy to napisać – nasz sklep internetowy z oświetleniem i akcesoriami do domu, ogrodu i warsztatu jest otwarty. Zachęcamy do zakupów, a także do przeglądania naszej bazy wiedzy, która będzie ciągle akutalizowana o nowe, interesujące wpisy. Tymczasem chcemy podzielić się z Wami kilkoma słowami na nasz temat.

Kim jesteśmy? Skąd pomysł na nasz sklep internetowy?

sklep internetowy wszystko jasne oświetlenie akcesoria do domu warsztatu i ogrodu

Młodzi przedsiębiorcy z małego miasteczka zapragnęli dystrybuować swoje produkty szerzej niż tylko na rynku lokalnym i wtedy też narodził się wstępny pomysł sklepu internetowego (bo jak w dzisiejszych czasach dotrzeć do klienta szybciej niż przez e-commerce?). Ci młodzi przedsiębiorcy to my – możemy pochwalić się ponad 6-cio letnim doświadczeniem w handlu detalicznym oświetleniem, akcesoriami do domu, ogrodu i warsztatu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować starannie wyselekcjonowane produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Od kilku miesięcy przygotowywaliśmy platformę do sprzedaży on-line, którą nazwaliśmy wszystko-jasne.com (chyba nie musimy tłumaczyć skąd wzięła się nazwa naszego projektu)!

Nasze produkty

Nie lada zagwozdką było dla nas rozplanowanie kategorii produktów tak, aby każdy klient mógł intuicyjnie znaleźć to czego potrzebuje. Stwierdziliśmy, że przygotujemy 3 główne kategorie dla wszystkich produktów, a także 4 podkategorie dla oświetlenia.

Tym samym stworzyliśmy następujące kategorie: dom i mieszkanie (akcesoria, które mogą być niezbędne w tzw. zwyczajnej codzienności), ogród i działka (produkty, które mogą przydać się przy wszelkich pracach ogrodowych), warsztat i garaż (urządzenia, które kierowane są dla każdego kogo można nazwać „złotą rączką”). Jeśli chodzi o podkategorie z oświetleniem to oferujemy: lampy, latarki, żarówki oraz oświetlenie ładowane solarnie.

Najnowsze produkty

Słówko na koniec

To z grubsza tyle, obserwujcie naszą stronę oraz profil wszystko-jasne.com na Facebook’u, aby być na bieżąco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *